ET

Digiturundus pole homme see, mis ta oli eile. Aitame sinul leida digimaailma kiiresti muutuvas keskkonnas soovitud tulemusteni viiva tee.

UX/UI audit on kodulehtede ja e-poe optimeerimine selleks, et kliendil oleks seal võimalikult hea viibida.

Muudame SEO abil sinu veebilehe Google’i jaoks meeldivamaks, et see tõuseks otsingumootoris kõrgemale kohale, tõmbaks rohkem tähelepanu ning sinu äri saaks rohkem kliente.

Valmistame sulle tänapäevase veebilehe või e-poe – kiire ning kasutaja- ja mobiilisõbraliku. Vajadusel kirjutame tekstid ning pildistame sisumaterjali.

Kuidas kasvada Nobelis SEO tippspetsialistiks: praktilised sammud ja inspireeriv keskkond

Nobel Digitali SEO meeskond pühendub järjepidevalt oma töötajate arendamisele – sellega loome tipptasemel spetsialistiks kasvamise võimalused. Meie lähenemine hõlmab kvaliteetset õpet, mentorprogrammi ning regulaarseid koolitusi, mis tagavad mitmekülgse erialase kasvu.
26Apr2023_141823_IMG_0640_photoSilverGutmann

Nobelis on üks meie suurtest eesmärkidest oma töötajate pidev arendamine ja erialane kasvatamine. SEO meeskonnas võtame seda väga tõsiselt. Usume, et meie tiimis on igal inimesel võimalus saada kõrgema taseme tippspetsialistiks, kes suudab täita kõike valdkonna funktsioone. Alates märksõna analüüside koostamisest ja sisu loomisest kuni keerukate tehniliste SEO probleemide lahendamiseni.

Seda kõike on Nobel Digitalis võimalik teha ilma, et pakutava teenuse kvaliteet kannataks või peaks oma vaba aega õppimise peale kulutama. Oleme selle saavutanud läbimõeldud kvaliteedikontrolli ja õppeprotsessidega, kus kogenumad SEO spetsialistid jagavad järjepidevalt teadmisi ning kogu meeskond koos üksteise tööd kontrollib.

Allpool on mõned punktid, kuidas meie SEO spetsialistid arenevad ja kuidas ka sina saad selles protsessis osaleda.

10% tööajast saab pühendada enesearendamiseks

Nobel Digitalis usume, et igal töötajal peaks olema võimalus pühendada kuni 10% oma tööajast isiklikule arengule. See, mida inimene täpsemalt õpib, on suuresti tema enda valik. Aga SEO meeskonnaga oleme kokku leppinud ka vastavad eesmärgid, et saaksime üksteist õppeprotsessides aidata.Oleme veendunud, et kui inimene omandab mingid uued teadmised, siis on see kasulik kogu meeskonnale. Näiteks on meil SEO spetsialist, keda huvitab UX disain, milleks ta oma õppeaega kulutabki. See omakorda annab meile SEO teenuse raames võimaluse klientidele ka uut väärtust pakkuda. Õppimist saab alati alustada Linkedin Learning platvormilt või muust sarnasest keskkonnast, aga on hea kui sul on meeskonnakaaslane, kes oskab õige kursuseni juhatada.

Mentorprogramm

Igal meie SEO spetsialistil on mentor, kes aitab uuel kolleegil tööellu sisse elada ning seejärel toetab teda ka igapäevaste ülesannete täitmisel. Lisaks on mentor alati valmis andma nõu või juhiseid, et töö paremini sujuks.

Üldiselt toimuvad mentoriga regulaarselt üks-ühele kohtumised, mille käigus vaadatakse üle, mida inimesel vaja on ning kuidas ta hakkama saab. Seeläbi saab mentor anda tagasisidet ning motiveerida inimest tööülesannete täitmisel. Nobelis saab selle programmi abil nooremspetsialistist vanemspetsialistiks aastaga. 

Kas ka Sina soovid ametit, kus on võimalik kiiresti areneda?

Jäta oma kontaktandmed siia ja oled esimene, kes kuuleb uutest põnevatest töövõimalustest Nobelis.

CTA – tööandja brändingu demo

Koolitused silmaringi avardamiseks

Nobel Digitalis korraldatakse iga kuu Tarkusehommikuid, kus jagatakse infot paljude erinevate teemade kohta. Juurast psühholoogiani. Samuti korraldavad meie tootejuhid regulaarselt majasiseseid koolitusi, millest kõik töötajad võivad osa võtta.

See aasta on meil olnud Tarkusehommikuid väga erinevatel teemadel. Juba viimase paari kuu jooksul oleme kuulanud loenguid teemadel, nagu Euroopa andmestrateegia, teoloogiline perspektiiv nüüdismaailmale ja enesearengule, videoproduktsioon ning vaimse tervise hoidmine.

See annab töötajale võimaluse laiendada oma silmaringi ning tutvuda ka teiste valdkondadega, mis asuvad väljaspool tema igapäevast tegevusala.

Väljakutseid pakkuvad ülesanded

SEO meeskonnatöös on tavaline, et tuleb tegeleda probleemidega, millega pole varem kokku puutunud. Näiteks võib juhtuda, et mõnes e-poes ei tööta SEO pluginad, mis tolle hetkeni on tõrgeteta toiminud. Lisaks on iga klient erinev – see on agentuuris töötamise üheks võluks, aga ka valuks. Ühelt poolt pakub see pidevat vaheldust, teisalt on iga kliendi puhul vaja uuesti õppida ning leida uusi lahendusi.

SEO meeskonnas läheneme me nendele probleemidele ühtselt, et vältida olukorda, kus üks spetsialist ei tea, mida teha. Meil on iganädalane koosolek, kus vaatame kogu tiimiga keerulisemad küsimused üle. Siiani pole ükski probleem lahenduseta jäänud ning meie inimesed õpivad iga nädal midagi uut. Niimoodi on meil näiteks õnnestunud lansseerida Sportlandi e-pood Soomes, aga ka teha SEO auditeid rahvusvahelistele ettevõtetele, kes tegutsevad väga erinevatel turgudel.

Tänu kõigele sellele pole töö Nobelis kunagi igav ning iga nädal pakub võimalusi uute kogemuste saamiseks.

Autor: Alexander Maasik, SEO tootejuht

JAGA POSTITUST:

veel samal teemal

Cambridge,,Ma,,Usa,-,Jun,28,,2022:,Google,Logo,Is
Google’i tähtaeg turundajatele: veebilehed peavad olema märtsiks GDPR-ile vastavad
26Apr2023_141823_IMG_0640_photoSilverGutmann
Kuidas kasvada Nobelis SEO tippspetsialistiks: praktilised sammud ja inspireeriv keskkond
Terms,And,Conditions,For,Employers
Kuidas meeldida GDPR-ile ja teha kodulehe privaatsuspoliitika seadusele vastavaks?
Ostersund,,Sweden,-,June,10,,2016,Closeup,Of,Wordpress,Website
Kodulehe hooldus ja uuendamine - miks need on hädavajalikud
untitled-design-1
Kujunda oma ettevõtte diginägu ise, muidu teevad seda teised
Business,Team,Brainstorming,Data,Target,Financial,Concept
Digiturundus kui investeering – kuidas investeeringud tasuma saada?
shutterstock_1988493140
10 lihtsa sammuga eduka LinkedIn ettevõtte profiilini
shutterstock_675817645
Kas sina juba kasutad uut Google Analytics 4? Oleks aeg.
digital-partnerid
Kliendid vajavad silma paistmiseks aina erilisemaid oskusi
Survey,Form,Concept
Uuri, kas ilusad pildid peletavad Sinu kodulehelt kliendid minema