ET

Digiturundus pole homme see, mis ta oli eile. Aitame sinul leida digimaailma kiiresti muutuvas keskkonnas soovitud tulemusteni viiva tee.

UX/UI audit on kodulehtede ja e-poe optimeerimine selleks, et kliendil oleks seal võimalikult hea viibida.

Muudame SEO abil sinu veebilehe Google’i jaoks meeldivamaks, et see tõuseks otsingumootoris kõrgemale kohale, tõmbaks rohkem tähelepanu ning sinu äri saaks rohkem kliente.

Valmistame sulle tänapäevase veebilehe või e-poe – kiire ning kasutaja- ja mobiilisõbraliku. Vajadusel kirjutame tekstid ning pildistame sisumaterjali.

Google reklaamid

Eesti internetikasutajatest 90% saab oma infot otsingumootorist ning 95% neist pöörab tähelepanu vaid esimese lehe tulemustele. Patt oleks sellist turundusvõimalust kasutamata jätta.

Google reklaamid on PPC (pay-per-click) reklaamid, mis tähendab, et sina maksad iga kliki eest, mis kasutaja sinu reklaamile teeb. See on ideaalne viis, kuidas oma reklaamiraha otstarbekalt kasutada.

ole konkurentidest ees

Otsingureklaam on Google reklaam, aitab sul potentsiaalsetele klientidele silma jääda, sest selle abil püsid teistest otsingutulemustest eespool ning saad samal ajal välja tuua oma ettevõtte konkurentsieelised.

Ehk kui sa oled näiteks pealinna kingsepp ning uudishimulik internetikasutaja guugeldab “kingsepp Tallinnas”, aitab otsingureklaam sul tulemustelehel konkurentidele kandu näidata. Sina sammud ees, teised järel.

kuidas otsingureklaam töötab?

Otsingureklaam on Google reklaam, aitab sul potentsiaalsetele klientidele silma jääda, sest selle abil püsid teistest otsingutulemustest eespool ning saad samal ajal välja tuua oma ettevõtte konkurentsieelised.

Ehk kui sa oled näiteks pealinna kingsepp ning uudishimulik internetikasutaja guugeldab “kingsepp Tallinnas”, aitab otsingureklaam sul tulemustelehel konkurentidele kandu näidata. Sina sammud ees, teised järel.

Google reklaam kui otsingureklaam, kätkeb endas ka teatavat eelist SEO ehk otsingumootorile optimeerimisega võrreldes. Otsingureklaam võimaldab sul mõne hetke ning täpse sihtimisega jõuda otsingumootori tulemustes esilehele. Samuti on selle tulemusi lihtsam jälgida ning hallata.

bännerreklaam

Kas sa tead, et meil on võimalus näidata sinu ettevõtte reklaami rohkem kui kahel miljonil veebilehel? Just nii palju partnersaite on Google Display’l. Google Display ehk bännerreklaam on samuti Google reklaam.

Eelkõige kasutatakse bännerreklaami bränditeadlikkuse kasvatamiseks ning taasturundamiseks. Ehk kui inimene on sinu veebilehte juba külastanud ning seal ringi vaadanud, jõuab temani Google reklaam, mis tuletab talle sinu ettevõtet meelde.

Oleme juba üle 10 aasta Google’i partner ning meie sertifitseeritud spetsialistid tunnevad Google reklaami nagu oma viit sõrme.

kuidas bännerreklaam töötab?

Kaardistame sinu potentsiaalsete klientide profiili, loome vajadusel bännerreklaami kujundused ja sõnumid ning jõuame läbi Google’i partnersaitide klientideni, paljude teiste hulgas kuuluvad sinna ka Youtube ning Gmail.

mida Google reklaam sisaldab?

  • Analüüsime ning seejärel töötame välja eesmärgist lähtuva lahenduse.
  • Kaardistame klienditeekonna, analüüsime märksõnu, seame mõõdikud, loome reklaamtekstid, haldame kampaaniaid ning pakume masinõppel baseeruvat optimeerimist ehk Google ise seadistab sinu reklaame ümber, et need paremini töötaks.
  • Loome vajadusel bännerreklaamide kujundused.
  • Jagame sinuga interaktiivseid raporteid ja statistikat.

 

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Google turundus, olgu selle väljundiks otsingureklaam või bännerreklaam, on väga efektiivne. Võta meiega ühendust ning aitame sind sellega!

Cambridge,,Ma,,Usa,-,Jun,28,,2022:,Google,Logo,Is
Google’i tähtaeg turundajatele: veebilehed peavad olema märtsiks GDPR-ile vastavad
untitled-design-1
Kujunda oma ettevõtte diginägu ise, muidu teevad seda teised
Business,Team,Brainstorming,Data,Target,Financial,Concept
Digiturundus kui investeering – kuidas investeeringud tasuma saada?
shutterstock_1988493140
10 lihtsa sammuga eduka LinkedIn ettevõtte profiilini
shutterstock_675817645
Kas sina juba kasutad uut Google Analytics 4? Oleks aeg.
shutterstock_1624015138
Teie praegune kodulehe statistika võib peagi lakata töötamast!
shutterstock_1458524012
Facebooki reklaam – Kuidas õigesti toimida
shutterstock_1338972638
Google head ja halvad reklaamid