Sotsiaalmeedia haldus, reklaam Facebookis jt kanalites

Me kõik tajume, kui olulist rolli mängib sotsiaalmeedia meie igapäevases elus. Nii nagu on muutunud meie sotsiaalse suhtlemise normid eraelus, muutuvad need ka üha enam ettevõtete jaoks ning reklaam Facebookis on hädavajalik. Personaalne lähenemine muutub ka Sinu klientide jaoks üha olulisemaks.

Facebook, Instagram, Messenger, LinkedIn, Twitter, Youtube – iga brändi auditoorium on unikaalne ning sellesse tuleb läheneda individuaalselt. Kasvuvõimalused sotsiaalmeedias seisnevad lasertäpses sihtimises, pakkudes kokku enam kui 10 000 erinevat võimalust, kuidas oma auditooriumini jõuda. Aitame Sinu ettevõttel jõuda oma klientideni läbi sotsiaalmeedia reklaami.

Kuidas saame abiks olla?

Aitame luua silla sotsiaalmeedia ja Sinu ettevõtte vahel.

  • Leiame üles Sinu kliendid
  • Teeme reklaamid, mis kõnetavad Sinu sihtrühma
  • Mõõdame seda, mis on Sinu ettevõtte jaoks päriselt ka oluline

Sinu kasu

  • Aitame olla nähtavad infost üleküllastunud maailmas
  • Tõstame brändituntust Sinu klientide seas
  • Jõuame tänu täpsele sihtimisele ka kõige keerulisemate klientideni

 

Soovin rohkem kliente

Digistrateegia ja -audit

Digikasvu aluseks on targalt üles ehitatud digistrateegia ja –keskkond. Digiturunduse audit kaardistab kitsaskohad ja võimalused ning annab hea aluse teha teadlikke otsuseid ettevõtte digitaalseks kasvuks.

Reklaam otsingumootorites

Eestis kasutab 90% internetikasutajatest informatsiooni hankimiseks otsingumootorit, kusjuures 95% kasutajatest vaatab vaid esimese lehe tulemusi. Google Ads reklaam on kiire ja tõhus võimalus saamaks esilehel nähtavaks ning toomaks välja oma teenuse või toote konkurentsieelised. Klikipõhine reklaam otsingumootorites Google, Yandex ja Bing seda just võimaldabki.

Kodulehtede valmistamine

Valmistame kodulehe, mis lähtub Sinu ettevõtte eesmärgist ja vajadustest.

Meie loodavad veebilehed on:
– Mobiilisõbralikud
– Otsingumootoritele optimeeritud
– Kiired ja kasutajasõbralikud
– Mõistliku hinnaga