Digiturundus pole homme see, mis ta oli eile. Aitame sinul leida digimaailma kiiresti muutuvas keskkonnas soovitud tulemusteni viiva tee.

UX/UI audit on kodulehtede ja e-poe optimeerimine selleks, et kliendil oleks seal võimalikult hea viibida.

Muudame SEO abil sinu veebilehe Google’i jaoks meeldivamaks, et see tõuseks otsingumootoris kõrgemale kohale, tõmbaks rohkem tähelepanu ning sinu äri saaks rohkem kliente.

Valmistame sulle tänapäevase veebilehe või e-poe – kiire ning kasutaja- ja mobiilisõbraliku. Vajadusel kirjutame tekstid ning pildistame sisumaterjali.

meist

On inimesi, kes vaatavad kõigele digitaalsele altkulmu ning ootavad tagasi “vanu häid aegu”. Meie mitte.

Me naudime täiel rinnal digivetes suplemist ja digimetsadest värskete palade noppimist. Pidevalt muutuv digikeskkond hoiab meie mõistuse teravana ning annab mõnusa impulsi loovuse sünniks.

telefonist internetti

Nobeli juured ulatuvad 1993. aastasse, mil sai alguse infoliin 1182. Mäletate veel, mil telefoniotsing oli number üks? Ajad ning otsinguviisid muutuvad ning telefoniliinist on tänaseks välja kasvanud Eesti üks edukamaid digiturundusagentuure. Tõestab seegi, et suudame igas olukorras edukalt kohaneda.

praegu vihume tööd neljal suunal

Digiturunduses demonstreerib oskuseid Nobel Digital, loomingulised ajupoolkerad on täisvõimsusel huugama ajanud Nobel Creative, tõelisi tulevikujuhte koolitab Nobel People ning tehnoloogiatükikese on oma õlgadele võtnud Nobel Tech.

Mida tulevik toob? Kavatseme täiega edasi kohaneda ja kasvada.

nobelistid

Tahad ühineda meie meeskonnaga?