Sinu ettevõtte digiturunduse strateegia ja digikanalite audit

Digikasvu aluseks on targalt üles ehitatud digistrateegia ja –keskkond. Digiturunduse audit kaardistab kitsaskohad ja võimalused ning annab hea aluse teha teadlikke otsuseid ettevõtte digitaalseks kasvuks.

Auditi teenusega võid olla kindel, et informatsiooni analüüsib kogenud spetsialist ja lisaks iganädalastele ja igakuistele automaatsetele raportitele saad vastavalt valitud teenusepaketile ka sisulisema ülevaate, mida ja kuidas oleks mõistlik muuta.

Digiauditis sisaldub:

  • Kodulehe audit
  • SEO audit
  • Sotsiaalmeedia audit
  • PPC audit
  • UX audit
  • Digitaalne müügitunnel

Sinu kasu

Anname põhjaliku ülevaate Sinu ettevõtte hetkevõimekusest potentsiaalse turu katmisel erinevates digikanalites; veebilehe, sotsiaalmeediakanalite ja digikampaaniate struktuuri ning sisu tõhususe analüüsi, võttes arvesse nende ärilisi eesmärke. Auditi terviklik ülevaade pakub ka prioritiseeritud soovitused digitaalse klienditeekonna parandamiseks ehk tööplaani edasiseks arenguks.

 

 

Reklaam otsingumootorites

Eestis kasutab 90% internetikasutajatest informatsiooni hankimiseks otsingumootorit, kusjuures 95% kasutajatest vaatab vaid esimese lehe tulemusi. Google Ads reklaam on kiire ja tõhus võimalus saamaks esilehel nähtavaks ning toomaks välja oma teenuse või toote konkurentsieelised. Klikipõhine reklaam otsingumootorites Google, Yandex ja Bing seda just võimaldabki.

Sotsiaalmeedia reklaam ja haldus

Me kõik tajume, kui olulist rolli mängib sotsiaalmeedia meie igapäevases elus. Nii nagu on muutunud meie sotsiaalse suhtlemise normid eraelus, muutuvad need ka üha enam ettevõtete jaoks. Personaalne lähenemine muutub ka Sinu klientide jaoks üha olulisemaks.

Kodulehtede valmistamine

Valmistame kodulehe, mis lähtub Sinu ettevõtte eesmärgist ja vajadustest.

Meie loodavad veebilehed on:
– Mobiilisõbralikud
– Otsingumootoritele optimeeritud
– Kiired ja kasutajasõbralikud
– Mõistliku hinnaga