ET

Digiturundus pole homme see, mis ta oli eile. Aitame sinul leida digimaailma kiiresti muutuvas keskkonnas soovitud tulemusteni viiva tee.

UX/UI audit on kodulehtede ja e-poe optimeerimine selleks, et kliendil oleks seal võimalikult hea viibida.

Muudame SEO abil sinu veebilehe Google’i jaoks meeldivamaks, et see tõuseks otsingumootoris kõrgemale kohale, tõmbaks rohkem tähelepanu ning sinu äri saaks rohkem kliente.

Valmistame sulle tänapäevase veebilehe või e-poe – kiire ning kasutaja- ja mobiilisõbraliku. Vajadusel kirjutame tekstid ning pildistame sisumaterjali.

tule nobelistiks!

Nobelistid on hinnatud ja auhinnatud. Alati valmis uusi asju leiutama ning ajusoppidest nupukaid lahendusi välja sikutama. Ole sinagi Nobelist.

Sobid suurepäraselt meie seltsi, kui oled hakkaja ja uudishimulik ning digiturundus pakub sulle tavapärasest rohkem huvi. Koos aitame kasvada Eesti väikestel ja suurtel ettevõtetel. Mõnus missiooniga töö.

miks töötada Nobelis?

parimatelt õppimine

Sinu tiimikaaslasteks on Eesti parimad digiturunduse eksperdid. Nii et sa leiad kindlasti midagi uut, mida kõrva taha panna. Ükskõik, kas oled juba vana kala või alles teekonna alguses – meiega arened!

toetav tiim

Nobelis ei jää sa üksi. Sind ootab põhjalik sisseelamine ning hiljemgi on tugi vaid mõne sõna kaugusel. Piisab, kui öelda “kuule, kas sa saad mind aidata?” ja sind aidatakse.

lisapuhkepäevad

Nobelis tervitavad sind lausa kolme sorti lisapuhkepäevad. Vabalt valitud päev sünnipäeva-nädalal; vaba reede kui riigipüha langeb nädala-vahetusele; vaba esmaspäev või reede, kui riigipüha on vastavalt teisipäeval või neljapäeval.

motiveeriv tasu

Sinu kontole laekub igakuiselt konkurentsivõimeline palk. Samuti on võimalik teenida boonuseid. Muidugi saad meilt ka parkimise- ja spordikompensatsiooni, et mõnusalt trenni vihtuda.

inspireeriv
töökeskkond

Julgeme väita, et meil on üks parima vaatega kontoreid Tallinnas. Kahest suunast piirab Nobelit võimas meri, mujale kiigates puhkavad silmad Noblessneri sadamalinnaku eriilmelisel arhitektuuril.

koostegemised

Sulle meeldib igale poole kõndida? Siis sa oleksid Nobeli sammuvõistlusel kõva käsi (või peaks ütlema jalg?). Teed maailma parimat hommikusööki? Tule kokka kontoris kõigile. Meile meeldib korraldada erinevaid ühisüritusi.

nobelistide väärtused

tahe

Tahe on julgus! Julgus teha uusi asju või vanu asju uut moodi. Proovida. Mitte karta. Tunda ebamugavust. Õppida.

tarkus

Tarkus on headus! Oskus enda emotsioone juhtida nii, et teised sellest ei kannataks. Tahe ja oskus aktsepteerida teisi inimesi, arvamusi ja tundeid enda kõrval. Olla alandlik, tasakaalukas ja heatahtlik.

rõõm

Rõõm on märkamine! Sisemine teadlikkus sellest, mis mind rõõmustab, et olla õnnelik.

vabad töökohad

SaaS müügispetsialist
Otsime oma müügimeeskonnaga liituma tehniliselt tugevat ja homsete digilahenduste usku SaaS (ISE  iseturundaja.ee) müügispetsialisti.
Kodulehtede projektijuht (Product Owner)
Kui sul on silma selleks, kuidas panna ettevõtete koduleheküljed nende jaoks raha teenima, siis otsime just sind! Nobel Digital on koht, kus saad ennast teostada kodulehtede toote- ja projektijuhina ning olla osa digiturunduse avarast maailmast.
SEO vanemspetsialist
Sinu kolm lemmiktähte eesti keeles on S E O? Vahet pole. Ei pea olema. Hoopis olulisem on, et sulle meeldiks SEO ja sa tahaksid seda tööd kirega teha. Nobel Digital kutsub tööle SEO vanemspetsialisti.