Digiturundus pole homme see, mis ta oli eile. Aitame sinul leida digimaailma kiiresti muutuvas keskkonnas soovitud tulemusteni viiva tee.

UX/UI audit on kodulehtede ja e-poe optimeerimine selleks, et kliendil oleks seal võimalikult hea viibida.

Muudame SEO abil sinu veebilehe Google’i jaoks meeldivamaks, et see tõuseks otsingumootoris kõrgemale kohale, tõmbaks rohkem tähelepanu ning sinu äri saaks rohkem kliente.

Valmistame sulle tänapäevase veebilehe või e-poe – kiire ning kasutaja- ja mobiilisõbraliku. Vajadusel kirjutame tekstid ning pildistame sisumaterjali.

tule nobelistiks!

Nobelistid on hinnatud ja auhinnatud. Alati valmis uusi asju leiutama ning ajusoppidest nupukaid lahendusi välja sikutama. Ole sinagi Nobelist.

Sobid suurepäraselt meie seltsi, kui oled hakkaja ja uudishimulik ning digiturundus pakub sulle tavapärasest rohkem huvi. Koos aitame kasvada Eesti väikestel ja suurtel ettevõtetel. Mõnus missiooniga töö.

nobelistide väärtused

tahe

Tahe on julgus! Julgus teha uusi asju või vanu asju uut moodi. Proovida. Mitte karta. Tunda ebamugavust. Õppida.

tarkus

Tarkus on headus! Oskus enda emotsioone juhtida nii, et teised sellest ei kannataks. Tahe ja oskus aktsepteerida teisi inimesi, arvamusi ja tundeid enda kõrval. Olla alandlik, tasakaalukas ja heatahtlik.

rõõm

Rõõm on märkamine! Sisemine teadlikkus sellest, mis mind rõõmustab, et olla õnnelik.

vabad töökohad

WordPress veebiarendaja
Sobid sellele ametikohale, kui oled WordPressi kodulehtede loomises kibe käsi ning SEO/UX/UI põhiprintsiipide järgimine ei ole sinu jaoks raketiteadus. Sul on väga hea suhtlemisoskus, järjepidevus ning tulemustele orienteeritus.  Nobel Digital on koht, kus saad ennast teostada ning olla osa digiturunduse avarast maailmast!
Digiturunduse projektijuht
Usaldame Sulle tänased parimad digiturunduse lahendused, et nende abil kasvatada meie klientide äri nii Eestis kui välisturgudel. Sobid sellele ametikohale, kui Sul on vähemalt kaheaastane kogemus projektijuhina, sh oled väga hea esitluse- ja müügioskusega, tehniliselt tugev ja homsete digilahenduste usku.
Klienditoe spetsialist
Meie trumbiks on turundusplatvorm, mis võimaldab ettevõtetel hallata ja täiustada oma infot 20+ infokanalis. Sinu roll on olla platvormi kõige oskuslikum kasutaja. Igapäeva tegevustes tuleb tutvustada uutele klientidele teenust, selle kasutust ja tagada, et nende esimene kokkupuude platvormiga oleks täis häid emotsioone. Igati loominguline töö!