Digiturundus pole homme see, mis ta oli eile. Aitame sinul leida digimaailma kiiresti muutuvas keskkonnas soovitud tulemusteni viiva tee.

UX/UI audit on kodulehtede ja e-poe optimeerimine selleks, et kliendil oleks seal võimalikult hea viibida.

Muudame SEO abil sinu veebilehe Google’i jaoks meeldivamaks, et see tõuseks otsingumootoris kõrgemale kohale, tõmbaks rohkem tähelepanu ning sinu äri saaks rohkem kliente.

Valmistame sulle tänapäevase veebilehe või e-poe – kiire ning kasutaja- ja mobiilisõbraliku. Vajadusel kirjutame tekstid ning pildistame sisumaterjali.

UX/UI

Sinu koduleht võib küll ilus olla, aga sellest tähtsam on, kui mugav on seda kasutada. Aeglane, ebaloogiline ning segase ülesehitusega veebisait, kust on keeruline infot üles leida, võib kliendi minema peletada

UI disain

keskendub sellele, kuidas muuta kodulehekülg intuitiivsemaks, lihtsamaks ja interaktiivsemaks. UX disaini fookuses on eelkõige lehekülgede ülesehitus, lehtede vahel liikumine, turvalisus ning mobiilne kasutajakogemus.

mida UX audit ja UI audit analüüsivad?

  • Külastajate käitumist ja tegevusi lehel. Selgitame välja, mida kasutaja päriselt lehel teeb.
  • Lehekülgede ülesehitust. Uurime, kas lehekülg täidab seatud eesmärke.
  • Kui lihtne on veebilehel liikuda ning visuaalset järjepidevust. Analüüsime, kas leheküljel liikumine ja selle disain on terviklik.
  • Veebivormide ja andmesisestuse analüüsi. Leiame kitsaskohad erinevate vormide täitmisel ning infovahetusel.
  • Disaini ja kasutajaliidese sobivust. Vaatame, kas lehe disain vastab tänapäeva veebidisaini parimatele praktikatele ning anname omapoolseid soovitusi.