Teenused

Tänapäev eeldab, et Sinu ettevõte on internetis olemas. Ja mitte ainult. Oodatakse positiivset kasutajakogemust. Sellest on saanud nö “hügieenifaktor” ehk miski, mida märgatakse alles siis, kui seda pole. Tehnoloogiate igapäevaosaks saamine, digiplatvormid ja andmeanalüüs võimaldavad kliente mõista

ja pakkuda neile väärtusi terve ostuprotsessi vältel. Sinu ettevõtte jaoks on see kasvuvalem.
Aitame mõista Sinu klientide käitumist. Luues esmalt arusaamise, pakume välja tulemusliku terviklahenduse kasvuks nii kodu- kui ka välisturgudel.

Digistrateegia ja -audit

Digikasvu aluseks on targalt üles ehitatud digistrateegia ja –keskkond. Digiturunduse audit kaardistab kitsaskohad ja võimalused ning annab hea aluse teha teadlikke otsuseid ettevõtte digitaalseks kasvuks.

Reklaam otsingumootorites

Eestis kasutab 90% internetikasutajatest informatsiooni hankimiseks otsingumootorit, kusjuures 95% kasutajatest vaatab vaid esimese lehe tulemusi. Google Ads reklaam on kiire ja tõhus võimalus saamaks esilehel nähtavaks ning toomaks välja oma teenuse või toote konkurentsieelised. Klikipõhine reklaam otsingumootorites Google, Yandex ja Bing seda just võimaldabki.

Sotsiaalmeedia reklaam ja haldus

Me kõik tajume, kui olulist rolli mängib sotsiaalmeedia meie igapäevases elus. Nii nagu on muutunud meie sotsiaalse suhtlemise normid eraelus, muutuvad need ka üha enam ettevõtete jaoks. Personaalne lähenemine muutub ka Sinu klientide jaoks üha olulisemaks.

Kodulehtede valmistamine

Valmistame kodulehe, mis lähtub Sinu ettevõtte eesmärgist ja vajadustest.

Meie loodavad veebilehed on:
– Mobiilisõbralikud
– Otsingumootoritele optimeeritud
– Kiired ja kasutajasõbralikud
– Mõistliku hinnaga

E-poe tegemine

E-pood pakub lahendust kasvatamaks sinu füüsilise kaupluse müüki või luues täiesti iseseisva äri võimaluse. Lisaks toodete müümisele saavad e-keskkonnas edukalt toimetada ka teenusepakkujad, olgu selleks iluteenuse broneerimissüsteem või online-koolitus. E-poega ei sõltu sa ajalistest ega geograafilistest piirangutest – sinu pood on avatud kõigile ja igal ajal.

Veebilehe kasutajakogemuse UX/UI audit

Auditi tulemusena valmib sinu kodulehekülje põhjalik analüüs, millest tulenevalt pakume välja omapoolsed soovitused kodulehekülje eesmärkide täitmiseks. UX/UI auditit soovitame kõikidele ettevõtetele, kellel on plaanis oma kodulehekülge muuta või uuendada, kuid kes täpselt ei oska öelda, mis olemasoleval lehel valesti on.

SEO teenused

Osutame SEO teenuseid erinevate valdkondade väikestele ja keskmistele ettevõtetele Eesti ja rahvusvahelisele turule. Meie meeskonna ühine eesmärk on olla Sinule partneriks aastast aastasse ning järjepidevalt kasvatada kodulehe kui müügikanali nähtavust otsingumootoritest.

 

Sisuturundus

Agressiivsetest müügiloosungitest pungil ja reaalsust läbi roosade prillide vaatlevate kommertstekstide, piltide ja videote aeg on ümber, nagu suuresti ka tarbijate võime neid mõttega lugeda. Sõna, pilt, video- aitame Sul luua ühiseid sõnumeid, mida kasutada kõigis turunduskanalites.

Videoreklaam

Soovid maksimeerida oma kampaaniate ulatust ja tulemusi ning pakkuda oma klientidele väärtuslikku ja haaravat sisu kanalis, kus igapäevaselt veedab aega 80% Eesti internetikasutajatest? Või soovid parandada TV-reklaami efektiivsust, sest Sinu sihtrühm ei vaatagi enam telerit? Aga kuidas Sulle meeldib idee näidata oma reklaami kasutajatele, kes just praegu otsivad sarnast toodet?

Bännerreklaam

Efektiivne viis bränditeadlikkuse kasvatamiseks ning taasturundamiseks ehk enda ettevõtte toodete või teenuste meeldetuletamiseks kodulehe külastajatele. Bränditeadlikkuse kasvatamine on üheks esimeseks sammuks kliendibaasi suurendamisel. Kui Sinu võimalikud kliendid ei ole Sinu toodete või teenustega tuttavad, siis kuidas nad teavad, kelle poole enda probleemi lahendamiseks pöörduda?