Digiturundus pole homme see, mis ta oli eile. Aitame sinul leida digimaailma kiiresti muutuvas keskkonnas soovitud tulemusteni viiva tee.

UX/UI audit on kodulehtede ja e-poe optimeerimine selleks, et kliendil oleks seal võimalikult hea viibida.

Muudame SEO abil sinu veebilehe Google’i jaoks meeldivamaks, et see tõuseks otsingumootoris kõrgemale kohale, tõmbaks rohkem tähelepanu ning sinu äri saaks rohkem kliente.

Valmistame sulle tänapäevase veebilehe või e-poe – kiire ning kasutaja- ja mobiilisõbraliku. Vajadusel kirjutame tekstid ning pildistame sisumaterjali.

B2B turundus

Nagu iga teinegi kaubandus, vajab ka B2B (business-to-business) müük reklaami. Mängureeglid on küll mõnevõrra teistsugused kui B2C (business-to-consumer) turunduse puhul. Nobel Digital on abiks, et sinu ettevõtte B2B turundus toimiks nii, et see tooks maksimaalseid tulemusi.

brändi loomine

Brändi loomine on tähtis selleks, et sa eristuksid turul olevatest konkurentidest, aga ka selleks, et nii sina ise kui ka potentsiaalsed kliendid teaksid, milline su ettevõte on ja mida see esindab. Meie Nobel Digitalis aitame su ettevõtet maailmale kommunikeerida, kui su eesmärgiks on B2B turundus. Kui oleme su brändi identiteedi paika pannud, siis aitame seda ka turundada. Niimoodi saavad uued kliendid sinu ettevõttest teadlikuks. Brändi loomine koosneb:

  • Brändi positsioneerimisest
  • Brändi identiteedi loomisest
  • Brändi kinnistavatest reklaamikampaaniatest
  • Veebilehekülje loomisest
  • Sisuloomest

klientide võitmine

Igasuguse turundustegevuse aluseks on sisu. B2B turundus ei ole siinkohal erand. Meie Nobel Digitalis panustame sellesse, et loome sinu ettevõttele sisu, millega inimesed selleni jõuavad. Loome kõike alates sisuturundusartiklitest kuni otsingumootoritele optimiseeritud (SEO) veebilehe sisuni. Tähtis on, et potentsiaalsed kliendid leiaksid oma tee sinu ettevõtteni ning toodete või teenuseni, mida see müüb. 

B2B turundus nõuab ka tihtipeale, et müügitegevus oleks suunatud otsustajatele. See tähendab, et sihtrühm võib olla ühe kitsa valdkonna ettevõtete juhtivatel kohtadel olevad töötajad. Nobel Digital aitab sul läbi digimaailma rägastike just nendeni jõuda. Sellist tüüpi B2B turundus nõuab strateegiat, mis koosneb:

  • ABM ehk kontopõhise turunduse kampaaniatest
  • Brändiloome kampaaniatest
  • Müügivihjete loomise kampaaniatest

Rahvusvaheline kogemus

B2B turundus on valdkond, milles Nobel Digital omab rahvusvahelist kogemust selliste tipptegijatega, nagu Lindström, Leden Grupp, Paulig PRO, Santa Maria, Fondia, SOL ja paljud teised.

unnamed
Usaldus ja usalduse loomine digiturunduses
Digital,Marketing,Media,(website,Ad,,Email,,Social,Network,,Seo,,Video,
Digiturunduse võidukäik: väike eelarve, suured tulemused
Google,Ads,Imobile,Icon,App,On,A,Screen,Smartphone,Iphone
4 nippi, kuidas välismaal teha tulemuslikku Google'i reklaami
Google reklaam
Google reklaam - kellele see on?
shutterstock_2407104819
Hästi toimiva Meta reklaamikampaania 6 tugisammast
Cambridge,,Ma,,Usa,-,Jun,28,,2022:,Google,Logo,Is
Google’i tähtaeg turundajatele: veebilehed peavad olema märtsiks GDPR-ile vastavad
untitled-design-1
Kujunda oma ettevõtte diginägu ise, muidu teevad seda teised
Business,Team,Brainstorming,Data,Target,Financial,Concept
Digiturundus kui investeering – kuidas investeeringud tasuma saada?
shutterstock_1988493140
10 lihtsa sammuga eduka LinkedIn ettevõtte profiilini
shutterstock_675817645
Kas sina juba kasutad uut Google Analytics 4? Oleks aeg.