ET

Digiturundus pole homme see, mis ta oli eile. Aitame sinul leida digimaailma kiiresti muutuvas keskkonnas soovitud tulemusteni viiva tee.

UX/UI audit on kodulehtede ja e-poe optimeerimine selleks, et kliendil oleks seal võimalikult hea viibida.

Muudame SEO abil sinu veebilehe Google’i jaoks meeldivamaks, et see tõuseks otsingumootoris kõrgemale kohale, tõmbaks rohkem tähelepanu ning sinu äri saaks rohkem kliente.

Valmistame sulle tänapäevase veebilehe või e-poe – kiire ning kasutaja- ja mobiilisõbraliku. Vajadusel kirjutame tekstid ning pildistame sisumaterjali.

kodulehe tegemine

Sinu ettevõtte koduleht on paljudele inimestele esimeseks puutepunktiks sinu äriga. Teame kõik, kui oluline on esmamulje. Ajast ja arust kujundus, trükivigadega tekstid ja/või ebaloogiline ülesehitus võib tähendada, et potentsiaalne klient jääbki kõigest potentsiaalseks kliendiks.

Seepärast tasub kodulehe tegemine tellida oma ala ekspertidelt, kes pööravad rohkelt tähelepanu, et veebisait valmiks tõeliselt kasutajasõbralik. Valmistame täpselt sinu vajadustele sobiva veebilehe ning soovi korral kirjutame ka kodulehe tekstid ning pildistame sisumaterjali.

kodulehed saab suures plaanis jaotada neljaks:

  • informatiivsed
  • päringutele orienteeritud
  • e-poed
  • erilahendused

 

Järjest populaarsemaks on muutunud e-poe tegemine. Valmistame sulle veebipoe, mida on mugav ning loogiline kasutada. Soovi korral kasutame selleks populaarset WooCommerce moodulit.

Meie veebilehed on mobiilisõbralikud, otsingumootoritele optimeeritud, kiired ja kasutajasõbralikud ning taskukohase hinnaga.