Digiturundus pole homme see, mis ta oli eile. Aitame sinul leida digimaailma kiiresti muutuvas keskkonnas soovitud tulemusteni viiva tee.

UX/UI audit on kodulehtede ja e-poe optimeerimine selleks, et kliendil oleks seal võimalikult hea viibida.

Muudame SEO abil sinu veebilehe Google’i jaoks meeldivamaks, et see tõuseks otsingumootoris kõrgemale kohale, tõmbaks rohkem tähelepanu ning sinu äri saaks rohkem kliente.

Valmistame sulle tänapäevase veebilehe või e-poe – kiire ning kasutaja- ja mobiilisõbraliku. Vajadusel kirjutame tekstid ning pildistame sisumaterjali.

SEO tervisekontroll

SEO tervisekontroll hindab veebilehe SEO hetkeolukorda ja annab üldised suunised veebilehe SEO strateegiaks.

Teenus sobib ettevõtetele, kes pole ammu oma SEO-le tähelepanu pööranud, aga soovivad oma toodete ja teenustega Google’s paremini välja tulla.

SEO tervisekontrolli osad

  • Lehe tehnilise SEO audit – kasutades erinevaid SEO tööriistu, kaardistame lehe hetkeolukorra ja tuvastame tehnilised puudujäägid ja kasvuvõimalused.
  • Tööde nimekirja koostamine lehe tehnilisteks paranduseks – paneme kokku konkreetse nimekirja lehel vajalikest muudatustest, et Google’s paremini välja tulla.
  • Märksõnaanalüüs – selgitame välja, milliste päringutega inimesed valdkonnaga seotud informatsiooni ja teenuseid otsivad.
  • Märksõnade prioriteetide seadmine – seame strateegilised eesmärgid vastavalt märksõna otsingumahtudele ja kliendi vajadustele.
  • SEO strateegia koostamine – koostame analüüside tulemuste põhjal SEO strateegia, mille abil on pikaajalist võimalik lehe orgaanilist liiklust parandada.

Tervisekontrolli hind ja kestus

Nobeli SEO meeskond on aastate jooksul aidanud kasvatada orgaanilist liiklust sadadel ettevõtetel. Kasuta võimalust saada oma lehele hinnang oma-ala spetsialistidelt.

SEO tervisekontroll valmib 7 – 14 päevaga ja maksab 500 EUR + km.

Telli SEO tervisekontroll!

Kontakt - eesti keeles
Nobel_sots_template_fotod (1) copy
SEO tootejuht SEO eesmärkidest – kuidas neid seada ja millega arvestada
Survey,Form,Concept
Uuri, kas ilusad pildid peletavad Sinu kodulehelt kliendid minema
shutterstock_494287042-1
SEO ise – miks on esmamulje tähtis ja kuidas saad seda ise mõjutada?