Digiturundus pole homme see, mis ta oli eile. Aitame sinul leida digimaailma kiiresti muutuvas keskkonnas soovitud tulemusteni viiva tee.

UX/UI audit on kodulehtede ja e-poe optimeerimine selleks, et kliendil oleks seal võimalikult hea viibida.

Muudame SEO abil sinu veebilehe Google’i jaoks meeldivamaks, et see tõuseks otsingumootoris kõrgemale kohale, tõmbaks rohkem tähelepanu ning sinu äri saaks rohkem kliente.

Valmistame sulle tänapäevase veebilehe või e-poe – kiire ning kasutaja- ja mobiilisõbraliku. Vajadusel kirjutame tekstid ning pildistame sisumaterjali.

Noor ­Nobelist
Tagasivaade Praktikaprogrammile

2024 mais ja juunis toimus esmakordselt praktikaprogramm Noor Nobelist, mis tõi meie meeskonda kuus praktikanti, kes agentuuriga kaheks kuuks liitusid. Kõigil oli erinev roll, mille raames oma panus anda. Lisaks oli praktikantidel ka ühisprojekte, mille kallal koos pusida. Kuna iga kogemus on isemoodi, kogusime kokku kõigi muljed sellest, kuidas nad programmini jõudsid ja missugune see nende vaatevinklist oli.

esimene lend

Maris Kiel

Müügi- ja teenusearenduse juhtimine

“Nobelis olles olen saanud põhjaliku ülevaate digimeedia agentuuri igapäevaelust ja tööprotsessidest. On olnud põnev näha, kuidas agentuuri juhitakse ja kuidas see ühtse tervikuna toimib.”

Julius Erik Kastein

Ettevõtlus ja ärijuhtimine

“Kuulan pealt ja panen kõrva taha olulisi mõtteid ja tähelepanekuid, mida saaksin ka ise elus hiljem kasutada. Olen õppinud efektiivselt tegema erinevaid igapäevaseid väikseid ülesanded ning ka üldiselt seda, kuidas tagada ettevõttes juhina üldine rahulolu.”

Dani-Nicole Kuusk

Disainer

“Loova osakonna inimesed olid eriti toredad ja nende töörütm oli inspireeriv. Praktika esimestel nädalatel mõistsin kiiresti, et olen sattunud just sellisesse töökollektiivi, mida vajan.”

Kaileen Kaur

Digi- ja sotsiaalmeedia projektijuht

“See oli minu esimene tööalase projekti juhtimise kogemus, seega väga minu mugavustsoonist väljas. Tundsin, et õppisin sellest kogemusest väga palju ja üsna kiiresti läks esimene pabistamine mööda.”

Magnar Markvart

Veebiarendaja

“See on kindlasti olnud aeg täis väljakutseid, õppetunde ja professionaalset kasvu.

Olles enne praktikale tulekut minimaalse WordPressi kogemusega, saan nüüd kindlalt öelda, et suudan WordPressis veebilehte otsast lõpuni arendada.”

Asko Astmäe

COPYWRITER

“See kätkes endas tervikpildi tajumist ja sellest sobiva lähenemise tuletamist, tööd mitmete eri meediumitega ning veendumist, et kõik väiksemad detailid tervikuga sobivad.

Selgushetk, kus tundsid, et põhisõnum paika loksus, oli ilus.”