Tööpakkumised

Digiturunduse projektijuht,

ootame sind oma meeskonda! Usaldame Sulle tänased parimad digiturunduse lahendused, et nende abil kasvatada meie klientide äri nii Eesti kui välisturgudel. 

Sobid sellele ametikohale, kui oled tehniliselt tugev ja homsete digilahenduste usku. Orienteerud hästi erinevates Google ja sotsiaalmeedia kanalites, oskad eesmärgistada kampaaniaid. Teed une pealt vahet ja oskad lihtsalt lahti seletada mõisted nagu CRO, CTR, CPM, CPC, ROAS, SEO, UX, AIDA.

Sinu töö tulemusena

jõuab ettevõtjani lahendus, mis aitab saavutada ärilisi eesmärke. Oled professionaal, kes aitab ettevõtja jaoks keerulise lihtsaks teha, analüüsides kampaaniate tulemusi ja neid arusaadavas vormis edasi anda, pidades kinni kliendile antud lubadustest.

Ootame Sinult

väga head digiturunduskanalite tundmist, agentuuris töötamise kogemust ning võimekust töötada samaaegselt erinevate klientide ja projektidega. Töökeelteks on eesti ja inglise keel. Koostööoskus ja ettevõtlikkus on hädavajalik!

Sinu kasuks räägib veel:

• julgus ja tahe proovida uudseid lahendusi
• Google ja Blueprint sertifikaatide olemasolu
• teadlikkus digikampaaniatele sobivatest loovlahendustest

Hoolime, toetame ja tunnustame Sind, sest koos suudame rohkem. Usume, et meie kontor Noblessneri sadamalinnakus, vahvad töökaaslased ja uudsed ideed inspireerivad Sind veelgi.

Kandideerimiseks saada palun CV või LinkedIn profiil personal@nobeldigital.ee.
Küsimused on teretulnud personalijuhile agne.sokolov@nobeldigital.ee või tel +372 510 3953