SEO – kodulehe optimeerimine

Kodulehe otsingumootoritele optimeerimine (i.k search engine optimization ehk SEO) on tõhusaim viis kodulehe leitavuse, külastatuvse ja usalduse suurendamiseks otsingumootorites. SEO töödega tõuseb Su koduleht otsingumootori orgaaniliste tulemuste seas.

Sinu kasu

  • Järjepidev strateegiline töö kodulehega parandab brändi leitavust ja tuntust, toob kodulehele tooteid ja teenuseid aktiivselt otsivaid inimesi ning aitab seeläbi suurendada kodulehe käivet.
  • Kodulehe optimeerimine on pidev protsess, sest digitaalsed käitumisharjumused, otsingumootorite algoritmid ja ka konkurents parematele positsioonidele on ajas pidevalt muutuvad.
  • Meie professionaalsed SEO spetsialistid on muutustega pidevalt kursis, liiguvad nendega kaasa ja rakendavad eesmärkide saavutamiseks vajalikke vahendeid ka Sinu kodulehe puhul.

Kuidas töötab?

SEO seob endas analüüsi, oskuslikult loodud veebilehe sisu ja veebilehe tehnilised tööd.

Nii kodulehe kasutajasõbralikkus, kasulikkus kui ka vastavus kasutaja soovidele mõjutavad Sinu kodulehe liiklust, nähtavust ja veebilehe kaudu tulevat müüki.

 

Tahan olla nähtav

Digistrateegia ja -audit

Digikasvu aluseks on targalt üles ehitatud digistrateegia ja –keskkond. Digiturunduse audit kaardistab kitsaskohad ja võimalused ning annab hea aluse teha teadlikke otsuseid ettevõtte digitaalseks kasvuks.

Reklaam otsingumootorites

Eestis kasutab 90% internetikasutajatest informatsiooni hankimiseks otsingumootorit, kusjuures 95% kasutajatest vaatab vaid esimese lehe tulemusi. Otsingumootori reklaam on kiire ja tõhus võimalus saamaks esilehel nähtavaks ning toomaks välja oma teenuse või toote konkurentsieelised. Klikipõhine reklaam otsingumootorites Google, Yandex ja Bing seda just võimaldabki.

Sotsiaalmeedia reklaam ja haldus

Me kõik tajume, kui olulist rolli mängib sotsiaalmeedia meie igapäevases elus. Nii nagu on muutunud meie sotsiaalse suhtlemise normid eraelus, muutuvad need ka üha enam ettevõtete jaoks. Personaalne lähenemine muutub ka Sinu klientide jaoks üha olulisemaks.