Tööpakkumised

Otsime UX/UI disainerit,

kes disainib toote veebirakenduse kasutajaliidese ja kujundab rakenduse kasutuskogemuse.

Sinu maailmas on kujutlusvõime olulisem reaalse maailma reeglitest. Sa kasutad oma loovust, et muuta abstraktsed ideed käegakatsutavaks disainiks, mis kutsub ja kõnetab kasutajaid igas kokkupuutepunktis. Sinu tööriistadeks on kujundus- ja fototöötlusprogrammid või nende puudumisel pliiats, marker ja muud läheduses leiduvad vahendid, mis aitavad ideid visualiseerida. Sa oled suuteline looma interaktiivseid prototüüpe, kasutades selleks moodsa maailma lahendusi ning oled valmis kasutajatega isiklikult suhtlema.

Sinu töö tulemusena

valmib digiturundusplatvorm mikro- ja väikeettevõtetele.

Sinu põhiülesannete hulka kuuluvad kasutajatestide ja uuringute läbiviimine, wireframe-de ja prototüüpide loomine, platvormi kasutajaliidese disain ning UI ressursside haldus.

Ootame Sinult

varasemat töökogemust UX/UI valdkonnas ja tulemusi, mida ette näidata.  Lisaks pead meisterlikult kasutama UX/UI tööriistu (näiteks Figma, Invision, XD, Zeplin vms) ja valdama Illustratorit ning Photoshopi vähemalt baastasemel.

Sinu kasuks räägib veel:

• julgus ja tahe proovida uusi ideid ning olla teenäitajaks
• oskus ja suutlikus oma aega juhtida ning planeerida (tähtaegadest kinnipidamine)
• analüütiliste/statistiliste tööriistade kasutamise oskus (näiteks Google Analytics)
• eesti ja inglise keele oskus

Anname sulle vabad käed arenemaks ja võimalusi mõelda piirideta, et saavutada häid tulemusi. Meie juures ootab Sind 4-liikmeline meeskond, kes on vastutav toote kontseptsiooni elluviimise ja arendustsüklite planeerimise eest.

Hoolime, toetame ja tunnustame Sind, sest koos suudame rohkem. Usume, et meie kontor Noblessneri sadamalinnakus, vahvad töökaaslased ja uudsed ideed inspireerivad Sind veelgi.

Kandideerimiseks saada palun CV või LinkedIn profiil personal@nobeldigital.ee.
Küsimused on teretulnud personalijuhile agne.sokolov@nobeldigital.ee või tel +372 510 3953