ET

Digiturundus pole homme see, mis ta oli eile. Aitame sinul leida digimaailma kiiresti muutuvas keskkonnas soovitud tulemusteni viiva tee.

UX/UI audit on kodulehtede ja e-poe optimeerimine selleks, et kliendil oleks seal võimalikult hea viibida.

Muudame SEO abil sinu veebilehe Google’i jaoks meeldivamaks, et see tõuseks otsingumootoris kõrgemale kohale, tõmbaks rohkem tähelepanu ning sinu äri saaks rohkem kliente.

Valmistame sulle tänapäevase veebilehe või e-poe – kiire ning kasutaja- ja mobiilisõbraliku. Vajadusel kirjutame tekstid ning pildistame sisumaterjali.

SaaS müügispetsialist

Nobelistid on hinnatud ja auhinnatud. Alati valmis uusi asju leiutama ning ajusoppidest nupukaid lahendusi välja sikutama.
Ole sinagi Nobelist.

Sobid suurepäraselt meie seltsi, kui oled hakkaja ja uudishimulik ning digiturundus pakub sulle tavapärasest rohkem huvi. Koos aitame kasvada Eesti väikestel ja suurtel ettevõtetel.
Mõnus missiooniga töö.

SaaS müügispetsialist

Otsime oma müügimeeskonnaga liituma tehniliselt tugevat ja homsete digilahenduste usku SaaS (ISE  iseturundaja.ee) müügispetsialisti.

Sul on arusaam SEOst, SEAst,  sotsiaalmeediast ja analüütikast. Sulle meeldib müügiprotsessi kaasata andmeid, mitte vaid pehmeid argumente. Oled valmis laiendama oma teadmisi ja oskusi uute digiplatvormide suunal ning soovid rääkida kaasa platvormide arengus.

Sinu igapäevaste tööülesannete hulka kuuluvad kliendikülastused ja kõned,  müügipakkumiste koostamine, koostöölepingute sõlmimine, kliendikontode seadistamine ning aktiivne digilahenduste müük, tagamaks kliendi rahulolu.

Ootame Sinult

Väga head SaaS platvormide müügioskust, digiturunduskanalite tundmist ning võimekust töötada samaaegselt erinevate klientide, platvormide ja projektidega.  Tööks on vajalik eesti ja inglise keele ning soovituslikult ka vene keele oskus.  Koostööoskus ja ettevõtlikkus on hädavajalik!

Sinu kasuks räägib veel:

  • varasem SaaS platvormide müügikogemus;
  • agentuuris töötamise kogemus;
  • julgus ja tahe proovida uudseid lahendusi;
  • pikaaegsete kliendisuhete hoidmise kogemus;
  • oskus näha digitaalsete tarbijaharjumuste taga ärilist väärtust ettevõtjale;
  • hea kommunikatsiooni, läbirääkimiste ja presenteerimisoskus.

Pakume sulle:

  • kolme sorti lisapuhkepäevi (vabalt valitud päev sünnipäevanädalal; vaba reede kui riigipüha langeb nädalavahetusele; vaba esmaspäev või reede, kui riigipüha on vastavalt teisipäeval või neljapäeval; mhmh, puhkepäevi on meil mõnusalt palju);
  • spordikompensatsiooni;
  • inspireerivat töökeskkonda;
  • suurepäraseid kolleege.

Kandideerimiseks saada palun CV või LinkedIn’i profiil personal@nobeldigital.ee

JAGA:

Kandideeri sellele ametikohale

Kandideerimiseks täida palun ankeet siin või saada enda CV või LinkedIn profiil e-postiga:

jaanika.tutt@nobeldigital.ee
personal@nobeldigital.ee

Kandideeri juba täna ja tööta koos

Meist

On inimesi, kes vaatavad kõigele digitaalsele altkulmu ning ootavad tagasi “vanu häid aegu”. Meie mitte.

Me naudime täiel rinnal digivetes suplemist ja digimetsadest värskete palade noppimist. Pidevalt muutuv digikeskkond hoiab meie mõistuse teravana ning annab mõnusa impulsi loovuse sünniks.