Tööpakkumised

Loovjuht

ootame sind Nobel Digitali loovtiimiga, et koos välja mõelda ja teostada nii brändingut, suuremaid ja väiksemaid kampaaniaid ja eraldiseisvaid reklaame. Meil oled peamine ideegeneraator ja kontseptsioonide looja.

Sinu töö tulemusena

teostab loovmeeskond lahendusi, mis saavutavad nii klientide kui meie enda seatud eesmärke ja ehk võidavad ka auhindu. Tänu sinule sünnivad loovad, kaasahaaravad ja efektiivsed (digi)reklaamid. 

Ootame Sinult

vähemalt 3-aastast töökogemust reklaamiagentuuris, soovitavalt loovjuhina. Hea on kui oled kursis digireklaami võimaluste ja tehniliste tingimustega. Oled hea presentatsioonide koostaja ja esitleja – suudad oma kontseptsioonid selgeks teha majas sees ja pärast need ka kliendile maha müüa. Meie juures töötad tihedas koostöös strateegide, kontohaldurite, meediaplaneerijate, disainerite ja loovkirjutajatega. Projektijuhid on ka.

Sinu kasuks räägib veel:

  • Taust loovkirjutajana

  • Digitehnoloogiate tundmine

  • Oskus andmetest soravaid lugusid välja meelitada

  • Väga eesti ja inglise keele oskus

  • Tööriistade ja kasutajate käitumismustrite tundmine digitaalses maailmas

Hoolime, toetame ja tunnustame Sind, sest koos suudame rohkem. Usume, et meie kontor Noblessneri sadamalinnakus, vahvad töökaaslased ja uudsed ideed inspireerivad Sind veelgi.

Kandideerimiseks saada palun CV või LinkedIn profiil personal@nobeldigital.ee.