Tööpakkumised

Tere, tudeng. Miks sa siin oled?

Sa loed seda kuulutust ilmselt telefonist. Võib-olla panid korraks TikToki kinni ja otsustasid vaadata, mis mujal toimub. Ja nüüd oled sa siin. Kui sa tahaksid teada, kuidas ja miks see juhtus, siis ära mine kuhugi. Jää siia.

Digi on olevik ja tulevik...

…aga sa tead seda ilmselt isegi. Mõtle lihtsalt sellele, kuidas telefon on su kätte nagu liimitud ja kui palju see sind ärritas, kui koroonaaja alguses Sportlandil oma e-poodi polnud (nüüd on ja nad on muideks meie klient).

Tule praktikale!

Nobel Digital on Eesti edukaim digiturundusagentuur. Täiesti ideaalne koht, kuhu tulla praktikale, kui sind huvitab, kuidas turundusmaailm elab ja hingab ning kuidas reklaamid kipuvad sind alati kätte saama. Isegi siis, kui sa tegelikult ei taha.

Parim saab tööle

Tunned end ära? Siis tule meile digimeedia planeerija/ kampaaniahalduri praktikale ja koged ise, kuidas turundusmootorid mürisevad. 

Praktikale võtame kaks innukat noort ning parima kutsume päriselt enda juurde. 

Kirjuta meile anni.kitsing@nobeldigital.ee ja kirjelda lühidalt, miks just sina oled Nobeli jaoks kõige õigem.

Hoolime, toetame ja tunnustame Sind, sest koos suudame rohkem. Usume, et meie kontor Noblessneri sadamalinnakus, vahvad töökaaslased ja uudsed ideed inspireerivad Sind veelgi.

Kandideerimiseks kirjuta meile lühidalt, miks just sina oled Nobeli jaoks kõige õigem – anni.kitsing@nobeldigital.ee