Videoreklaam

Soovid maksimeerida oma kampaaniate ulatust ja tulemusi ning pakkuda oma klientidele väärtuslikku ja haaravat sisu kanalis, kus igapäevaselt veedab aega 80% Eesti internetikasutajatest? Või soovid parandada TV-reklaami efektiivsust, sest Sinu sihtrühm ei vaatagi enam telerit? Aga kuidas Sulle meeldib idee näidata oma reklaami kasutajatele, kes just praegu otsivad sarnast toodet?

YouTube on Google reklaamikanal, mis just seda võimaldabki.

Kuidas see töötab?

Videoreklaam loob vaatajaga tugevama sideme ja sobib hästi brändituntuse tõstmiseks, uutest toodetest või müügikampaaniatest teavitamiseks ja lojaalsuse kasvatamiseks.

Kaardistame Sinu klientide huvid ja käitumismustrid, et näidata reklaame ainult õigetele kasutajatele. Lisaks reklaamklipile ilmub YouTube video kõrvale ka Sinu bänner, mis tuletab klientidele Sinu pakkumist meelde ka siis, kui nad vaatavad oma videot. Just nii jõuavadki kliendid kõige lihtsamalt ja mugavamalt Sinu kodulehele.

Sinu kasu

Aitame Sul Youtube’s üles leida kliendid ja kõnetada neid Sulle unikaalsel moel.

Töötame välja kontseptuaalse lahenduse, teeme videoproduktsiooni ning seadistame ja optimeerime kampaaniad koos alati kättesaadavate interaktiivsete raportitega.

 

Võta ühendust

Digistrateegia ja -audit

Digikasvu aluseks on targalt üles ehitatud digistrateegia ja –keskkond. Digiturunduse audit kaardistab kitsaskohad ja võimalused ning annab hea aluse teha teadlikke otsuseid ettevõtte digitaalseks kasvuks.

Reklaam otsingumootorites

Eestis kasutab 90% internetikasutajatest informatsiooni hankimiseks otsingumootorit, kusjuures 95% kasutajatest vaatab vaid esimese lehe tulemusi. Google Ads reklaam on kiire ja tõhus võimalus saamaks esilehel nähtavaks ning toomaks välja oma teenuse või toote konkurentsieelised. Klikipõhine reklaam otsingumootorites Google, Yandex ja Bing seda just võimaldabki.

Sotsiaalmeedia reklaam ja haldus

Me kõik tajume, kui olulist rolli mängib sotsiaalmeedia meie igapäevases elus. Nii nagu on muutunud meie sotsiaalse suhtlemise normid eraelus, muutuvad need ka üha enam ettevõtete jaoks. Personaalne lähenemine muutub ka Sinu klientide jaoks üha olulisemaks.