Sisuturunduse täisteenus – loome isikupärased sõnumid, mida kasutada kõigis turunduskanalites

Agressiivsetest müügiloosungitest pungil ja reaalsust läbi roosade prillide vaatlevate kommertstekstide, piltide ja videote aeg on ümber, nagu suuresti ka tarbijate võime neid mõttega lugeda. Sõna, pilt, video- aitame Sul luua ühiseid sõnumeid, mida kasutada kõigis turunduskanalites.

Loovad ja lennukad ideed on iga ettevõtte aluspõhi. Sisuturundus ehk ettevõtte eesmärkidest lähtuva sisu planeerimine, loomine ja jagamine võimaldab oskuslikult laiendada kliendibaasi, pakkudes klientidele kõige olulisemat sisu kõige mugavamalt tarbitavas kuues. Lennukatele ideedele jagub alati ruumi.

Pakume nii disaini, reklaamide kirjutamise kui ka produktsiooni täisteenust. Planeerid brändiraamatut, tootefotosid, reklaamvideot või oma järgmise ürituse otseülekannet- meie disainerid, loovkirjutajad ja pikaajaliste kogemustega produktsioonipartner on alati valmis Sind konseptsioonide väljatöötamisel aitama nii, et ka kõige hullumeelsem idee jõuaks teostuseni.

 

Võta ühendust

Digistrateegia ja -audit

Digikasvu aluseks on targalt üles ehitatud digistrateegia ja –keskkond. Digiturunduse audit kaardistab kitsaskohad ja võimalused ning annab hea aluse teha teadlikke otsuseid ettevõtte digitaalseks kasvuks.

Reklaam otsingumootorites

Eestis kasutab 90% internetikasutajatest informatsiooni hankimiseks otsingumootorit, kusjuures 95% kasutajatest vaatab vaid esimese lehe tulemusi. Google Ads reklaam on kiire ja tõhus võimalus saamaks esilehel nähtavaks ning toomaks välja oma teenuse või toote konkurentsieelised. Klikipõhine reklaam otsingumootorites Google, Yandex ja Bing seda just võimaldabki.

Sotsiaalmeedia reklaam ja haldus

Me kõik tajume, kui olulist rolli mängib sotsiaalmeedia meie igapäevases elus. Nii nagu on muutunud meie sotsiaalse suhtlemise normid eraelus, muutuvad need ka üha enam ettevõtete jaoks. Personaalne lähenemine muutub ka Sinu klientide jaoks üha olulisemaks.