Reklaam Google, Yandex ja Bing otsingumootorites

Eestis kasutab 90% internetikasutajatest informatsiooni hankimiseks otsingumootorit, kusjuures 95% kasutajatest vaatab vaid esimese lehe tulemusi. Otsingumootori reklaam on kiire ja tõhus võimalus saamaks esilehel nähtavaks ning toomaks välja oma teenuse või toote konkurentsieelised. Klikipõhine reklaam otsingumootorites Google, Yandex ja Bing seda just võimaldabki.

Sinu kasu

  • Pakume Sulle analüüsi ja eesmärgist lähtuva lahenduse väljatöötamist
  • Kaardistame klienditeekonna, analüüsime märksõnu, seame mõõdikud, loome reklaamtekstid ning pakume kampaaniate haldust ja masinõppel baseeruvat optimeerimist vaid sertifitseeritud Google reklaami spetsialistide poolt
  • Interaktiivsed raportid lähtuvalt Sinu kampaania eesmärkidest

Juba aastaid oleme Google Premier partner, mis lisaks meile seatud kvaliteedinõuetele, annab võimaluse seista ka uute lahenduste pakkumisel digiturunduse eesrindel.

Kuidas töötab?

Valime Sinu toote/teenuse põhjal välja asjakohased märksõnad, mida inimesed otsingute tegemisel kasutavad ning loome neile vastavad reklaamid, koos lisaväärtust pakkuvate reklaamilaienditega

Oskuslikult üles ehitatud otsingukampaania võimaldab katta kasutaja ostuteekonna esialgsest huvist kuni toote/teenuse kordusostuni.

 

Soovin olla leitav

Digistrateegia ja -audit

Digikasvu aluseks on targalt üles ehitatud digistrateegia ja –keskkond. Digiturunduse audit kaardistab kitsaskohad ja võimalused ning annab hea aluse teha teadlikke otsuseid ettevõtte digitaalseks kasvuks.

Sotsiaalmeedia reklaam ja haldus

Me kõik tajume, kui olulist rolli mängib sotsiaalmeedia meie igapäevases elus. Nii nagu on muutunud meie sotsiaalse suhtlemise normid eraelus, muutuvad need ka üha enam ettevõtete jaoks. Personaalne lähenemine muutub ka Sinu klientide jaoks üha olulisemaks.

Kodulehtede valmistamine

Valmistame kodulehe, mis lähtub Sinu ettevõtte eesmärgist ja vajadustest.

Meie loodavad veebilehed on:
– Mobiilisõbralikud
– Otsingumootoritele optimeeritud
– Kiired ja kasutajasõbralikud
– Mõistliku hinnaga