E-poe tegemine – Kiire või erilahendus

E-poe tegemine väike- ja keskmistele ettevõtetele

E-pood loob eeliseid ettevõtjale ja kliendile ning pakub lahendust kasvatamaks sinu füüsilise kaupluse müüki või luues täiesti iseseisva äri võimaluse. Lisaks toodete müümisele saavad e-keskkonnas edukalt toimetada ka teenusepakkujad, olgu selleks iluteenuse broneerimissüsteem või online-koolitus. E-poega ei sõltu sa ajalistest ega geograafilistest piirangutest – sinu pood on avatud kõigile ja igal ajal.

Paljud inimesed eelistavad e-poode parema hinna ja kvaliteedi suhte pärast. Internetis saad kaupa pakkuda odavamalt, kuna ei pea maksma kallist kaubanduspinna renti. Samuti saab mitmeid protesse automatiseerida ja seetõttu kaasnevad e-poega väiksemad, vahel lausa olematud tööjõukulud, mis omakorda saavad kajastuda ka sinu toodete või teenuste hinnas. Kõik, mida vajad on hea e-poe süsteem tellimuste haldamiseks ja logistika korraldamiseks.

Kiire võtmed kätte e-poe tegemine või erilahendused

Nobel Digitali tiim tuleb sulle siinkohal e-poe tegemisega appi. Pakume sulle Eestis enam levinumat e-poe platvormi  WordPressi Woocommerce, mis on võitnud turulemmiku positsiooni tänu lihtsale administreerimisliidesele, hea hinnaga võtmed-kätte lahendusele ning lõpututele liidestamisvõimalustele.

Kiire võtmed-kätte e-poe pakett:

 • Woocommerce’i lihtne ja puhas minimalistlik e-poe klassikaline disain
 • E-poe vaade, kategooriate lisamine, tootelehe vaade
 • Ostukorv koos päringuga emailile, ülekanne pangakontole või PayPal/Stripe liidestus, tellimuse kinnitus kliendi ja pakkuja emailile
 • Meist sisuleht, Kontakt sisuleht, Privaatsuspoliitika, Müügitingimused ja küpsiste bänneri lisamine
 • Hea SEO valmidus

Lisatööd, mida pakume:

 • Pangalinkide või Maksekeskuse integratsioon
 • Tarneviiside integratsioon (Omniva, Smartpost jt)
 • UX disainer
 • UI disaineri
 • Liidestused lao-ja kassasüsteemidega (nt Erply, Directo jt)
 • Chatboti ja e-poe integreerimine (Manychat, Chatfuel)
 • E-poe haldus- ja hooldus

Küsi meie e-poe spetsialistidelt sobivat võtmed-kätte paketti või personaalset pakkumist.

Võta ühendust

Digistrateegia ja -audit

Digikasvu aluseks on targalt üles ehitatud digistrateegia ja –keskkond. Digiturunduse audit kaardistab kitsaskohad ja võimalused ning annab hea aluse teha teadlikke otsuseid ettevõtte digitaalseks kasvuks.

Reklaam otsingumootorites

Eestis kasutab 90% internetikasutajatest informatsiooni hankimiseks otsingumootorit, kusjuures 95% kasutajatest vaatab vaid esimese lehe tulemusi. Google Ads reklaam on kiire ja tõhus võimalus saamaks esilehel nähtavaks ning toomaks välja oma teenuse või toote konkurentsieelised. Klikipõhine reklaam otsingumootorites Google, Yandex ja Bing seda just võimaldabki.

Sotsiaalmeedia reklaam ja haldus

Me kõik tajume, kui olulist rolli mängib sotsiaalmeedia meie igapäevases elus. Nii nagu on muutunud meie sotsiaalse suhtlemise normid eraelus, muutuvad need ka üha enam ettevõtete jaoks. Personaalne lähenemine muutub ka Sinu klientide jaoks üha olulisemaks.