Bännerreklaam

Efektiivne viis bränditeadlikkuse kasvatamiseks ning taasturundamiseks ehk enda ettevõtte toodete või teenuste meeldetuletamiseks kodulehe külastajatele. Bränditeadlikkuse kasvatamine on üheks esimeseks sammuks kliendibaasi suurendamisel. Kui Sinu võimalikud kliendid ei ole Sinu toodete või teenustega tuttavad, siis kuidas nad teavad, kelle poole enda probleemi lahendamiseks pöörduda?

Kuidas toimib?

Google Display võrgustikku kuulub üle 2 miljoni partnersaidi. Meie eesmärgiks on kaardistada Sinu potentsiaalsete klientide profiil ning läbi Google partnersaitide nende potentsiaalsete klientide ette ka jõuda.

Sinu kasu

Toimiva lahenduse leidmiseks pakume Sulle analüüsi ja eesmärgist lähtuva lahenduse väljatöötamist. Kaardistame klienditeekonna, analüüsime märksõnu, seame koostöös mõõdetavad eesmärgid, loome vajadusel bännerite visuaalid ning pakume kampaaniate haldust ja optimeerimist vaid sertifitseeritud Google spetsialistide poolt. Tulemuste presenteerimiseks kasutame interaktiivseid kampaaniate efektiivsust mõõtvaid raporteid.

 

Võta ühendust

Digistrateegia ja -audit

Digikasvu aluseks on targalt üles ehitatud digistrateegia ja –keskkond. Digiturunduse audit kaardistab kitsaskohad ja võimalused ning annab hea aluse teha teadlikke otsuseid ettevõtte digitaalseks kasvuks.

Reklaam otsingumootorites

Eestis kasutab 90% internetikasutajatest informatsiooni hankimiseks otsingumootorit, kusjuures 95% kasutajatest vaatab vaid esimese lehe tulemusi. Google Ads reklaam on kiire ja tõhus võimalus saamaks esilehel nähtavaks ning toomaks välja oma teenuse või toote konkurentsieelised. Klikipõhine reklaam otsingumootorites Google, Yandex ja Bing seda just võimaldabki.

Sotsiaalmeedia reklaam ja haldus

Me kõik tajume, kui olulist rolli mängib sotsiaalmeedia meie igapäevases elus. Nii nagu on muutunud meie sotsiaalse suhtlemise normid eraelus, muutuvad need ka üha enam ettevõtete jaoks. Personaalne lähenemine muutub ka Sinu klientide jaoks üha olulisemaks.