Meie inimesed

Oleme oma tööle pühendunud. Me ei oota pikisilmi kella viite, et tööd unustades kodu poole joosta. Me tahame ja teeme rohkem, kui küsitud. Meis on tarkus iseennast juhtida– mõtleme iseseisvalt ega tegutse joonest jooneni.

Loome oma töös süsteemi ja protsessid, mis on vajalikud õnnestumiseks ning hoiame pilgu tulevikus. Väärtustame õppimist ega tee kunagi ühte viga kaks korda. Meile pakub töö rõõmu– oleme elujaatava hoiakuga, oma ettevõtte fännid.

Projektijuhid Kliendihaldurid Juhid

Gerli Mäitse

Digiturunduse projektijuht

Olen igas projektis hingega sees algusest lõpuni

Lisandra Täpsi

Digiturunduse- ja sotsiaalmeedia projektijuht

Edukas digiturunduse kampaania = (silmapaistev loovlahendus + trendide järgimine + strateegiline planeerimine + mõõtmine) x pühendunud projektijuht.

Rando Reining

Kliendihaldur/Partner

Enamust maailma asjadest saab vaadata nii ja naa, sõltub vaatenurgast ja perspektiivist. Selleks, et unistused saaksid täituda, on esmalt vaja julgeda unistada. Sama ka eesmärkidega– nende täitmise üle rõõmustamiseks, on vaja esmalt eesmärgid püstitada. Olen rõõmuga valmis laskuma rohujuure tasandile, et koos Sinuga midagi ägedat ära teha– head, huvitavat ja edukat!

Lauri Pärtel

Digiturunduse projektijuht

Iga kokk võib teada retsepti ja iga toit täidab kõhu. Fakt on samuti see, et ka parima koka retseptid ei vasta kõikidele maitseeelistustele. Kuid ainult parim kokk on saavutanud kvaliteedi, mis viib reaalsed tulemused kõige ligilähedamale teoreetilisele ideaalile. Tere tulemast meie digirestorani!

Merle Ots

Kliendihaldur

Vaatan klientidega koos tulevikku ja seisan uuenduste elluviimise eest. Mõtlen positiivselt ja lahendusekeskselt, rakendades vastavaid teadmisi igapäevatöös koos klientidega.

Liidia Miks

Kliendihaldur

Pean oluliseks välja selgitada klientide vajadused ning luua rätseplahendusi. Tahan, et minu kliendid tunneksid end minuga turvaliselt ning usaldaksid minu poolt pakutud lahendusi. Kõige tähtsam on, et aitaksin teie ettevõttel saavutada püstitatud eesmärgid ning soovin, et kliendid tunnetaksid oma tähtsust minu jaoks.

Endel-Johannes Vosman

Kliendihaldur

Ajame Eesti asja! See on küll trafaretne lausung, kuid seda asja tuleb ajada. Ja kõige mõistlikum on seda ajada ühiselt, meeskonnana. Ühtsuses on jõud! Vähem sõnu, rohkem tegusid!

Anni Kitsing

Turundusjuht / partner

Usun, et täpselt parajad jalavarjud võtavad ära arendava kasvumomendi, seetõttu valime oma meeskonnaga alati midagi suuremat, uuemat ja teistsugust!

Martin Paršin

Digistrateeg/Partner

Ka küsimuste taga leiduvad küsimused. Räägime läbi. Keerutamata ja läbipaistavalt kõige olulisemate eesmärkide suunal. Koostöös, olles kannatlikud ja arendades nii protsesse, kommunikatsiooni kui ka tulemusi.

Kristiina Tukk

Tegevjuht/Partner

Kalalkäik on vahva hobi, eriti tärkaval kevadel. Minu tiimis saad õnge, kalad pead ise välja püüdma, olenemata aastaajast.