Meie inimesed

Oleme oma tööle pühendunud. Me ei oota pikisilmi kella viite, et tööd unustades kodu poole joosta. Me tahame ja teeme rohkem, kui küsitud. Meis on tarkus iseennast juhtida– mõtleme iseseisvalt ega tegutse joonest jooneni.

Loome oma töös süsteemi ja protsessid, mis on vajalikud õnnestumiseks ning hoiame pilgu tulevikus. Väärtustame õppimist ega tee kunagi ühte viga kaks korda. Meile pakub töö rõõmu– oleme elujaatava hoiakuga, oma ettevõtte fännid.

Projektijuhid Kliendihaldurid Juhid

Gerli Mäitse

Digiturunduse projektijuht

Olen igas projektis hingega sees algusest lõpuni

Mari-Helena Toompere

Digiturunduse- ja sotsiaalmeedia projektijuht

Edukas digiturunduse kampaania = (silmapaistev loovlahendus + trendide järgimine + strateegiline planeerimine + mõõtmine) x pühendunud projektijuht.

Gristel Põlluäär

Digiturunduse projektijuht. Lõuna-Eesti piirkond

Minu kireks on tortide valmistamine, naudin protsessi algusest lõpuni. See tunne on super hea, kui kõik õnnestub ja tihti ka plaanitust paremini. Samasuguse pühendumisega hoian ka oma kliente. Et klient oleks rahul on vaja omavahelist koostööd, mida iseloomustavad meeldiv suhtlus, pühendumine, ootusi ületavad lahendused ning aeg, mille võtame, et olla kliendi jaoks päriselt olemas!

Rando Reining

Kliendihaldur/Partner

Enamust maailma asjadest saab vaadata nii ja naa, sõltub vaatenurgast ja perspektiivist. Selleks, et unistused saaksid täituda, on esmalt vaja julgeda unistada. Sama ka eesmärkidega– nende täitmise üle rõõmustamiseks, on vaja esmalt eesmärgid püstitada. Olen rõõmuga valmis laskuma rohujuure tasandile, et koos Sinuga midagi ägedat ära teha– head, huvitavat ja edukat!

Lauri Pärtel

Digiturunduse projektijuht

Iga kokk võib teada retsepti ja iga toit täidab kõhu. Fakt on samuti see, et ka parima koka retseptid ei vasta kõikidele maitseeelistustele. Kuid ainult parim kokk on saavutanud kvaliteedi, mis viib reaalsed tulemused kõige ligilähedamale teoreetilisele ideaalile. Tere tulemast meie digirestorani!

Rasmus Rikken

Digiturunduse projektijuht

Kasv läbi digiturunduse ei tule kogemata ega juhuslikult. Selle saavutamiseks on vaja plaani, eesmärke ning efektiivset teostust. Ja see on alles algus. Sealt algab põnevaim osa: testimine, tulemuste analüüsimine ja optimeerimine. Liikluse või uute klientide saamine on pool võitu, aga teha neist pikaajalised kliendid ja panna neid rääkima Sinu tootest/teenusest ka teistele. Oled väljakutseks valmis?

Hanna Talving

Veebiarenduse projektijuht (lapsehoolduspuhkusel)

Projektijuhtimises pean kõige olulisemaks, et erinevad osapooled mõistaksid MIKS me midagi teeme. Mulle meeldib kaasata kogu meeskond, kujundajast kliendi müügiinimesteni, ning koos leida sobivaim lahendus – olgu see uus e-pood, API-liides, turunduskampaania või hoopis protsessi muutmine ettevõtte siseselt.

Rainer Kullarand

Veebiarenduse projektijuht

Aitan leida parima lahenduse digitaalseks eduks.

Janek Karbe

Kliendihaldur

Pakume kõigile võimalusi!

Merle Linhein

Kliendihaldur

Vaatan klientidega koos tulevikku ja seisan uuenduste elluviimise eest. Mõtlen positiivselt ja lahendusekeskselt, rakendades vastavaid teadmisi igapäevatöös koos klientidega.

Liidia Miks

Kliendihaldur

Pean oluliseks välja selgitada klientide vajadused ning luua rätseplahendusi. Tahan, et minu kliendid tunneksid end minuga turvaliselt ning usaldaksid minu poolt pakutud lahendusi. Kõige tähtsam on, et aitaksin teie ettevõttel saavutada püstitatud eesmärgid ning soovin, et kliendid tunnetaksid oma tähtsust minu jaoks.

Endel-Johannes Vosman

Kliendihaldur

Ajame Eesti asja! See on küll trafaretne lausung, kuid seda asja tuleb ajada. Ja kõige mõistlikum on seda ajada ühiselt, meeskonnana. Ühtsuses on jõud! Vähem sõnu, rohkem tegusid!

Mari-Liis Kukke

Kliendihaldur. Lõuna-Eesti piirkond

Hea kliendisuhe on nagu hea muusika. Koos tuleb leida õiged noodid, et need siduda “muusikaks.” Nii nagu muusika pakub erinevaid värve ja variatsioone, proovin ka mina aidata oma klientidel leida õigeid noote, et jõuda soovitud tulemusteni. Hea muusika on aegumatu. Annan oma parima, et minu kliendid saaksid luua “muusikat”, mis läheb inimestele korda.

Anni Kitsing

Turundusjuht / partner

Usun, et täpselt parajad jalavarjud võtavad ära arendava kasvumomendi, seetõttu valime oma meeskonnaga alati midagi suuremat, uuemat ja teistsugust!

Martin Paršin

Digistrateeg/Partner

Ka küsimuste taga leiduvad küsimused. Räägime läbi. Keerutamata ja läbipaistavalt kõige olulisemate eesmärkide suunal. Koostöös, olles kannatlikud ja arendades nii protsesse, kommunikatsiooni kui ka tulemusi.

Loovus ei saa õnneks kunagi otsa. Mida rohkem ära kasutad, seda rohkem on.

Äris on oluline näha suurt pilti ning mõelda mitu käiku ette. Loome klientidega pikaajalise suhte, et tagada strateegiliste eesmärkide saavutamine.

Agne Sokolov

Personalijuht

Lähtume Aafrika vanasõnast: “Kui tahad minna kiiresti, mine üksi. Kui tahad jõuda kaugele, mine teistega koos. Loome koos väärtust kliendile, ettevõttele ja iseendale.

Jane Ilm

Personalijuht (lapsehoolduspuhkusel)

Oleme igapäevaselt autorid oma lugudele. Meie endi kätes on võimalus ja võimekus kirjutada järgmine rida nii nagu seda soovime. On selleks luulerida, on selleks laulusalm, elulugu või lihtsalt tähenduslikud sõnad. Ei ole õiget ega vale, kõik loeb ja on oluline. See on kombinatsioon tunnetest ja olemusest. Selleks ei ole ideaalset hetke. Usu endasse ja hakkame pihta. Kirjutame sinu loo üheskoos.

Kristiina Tukk

Tegevjuht/Partner

Kalalkäik on vahva hobi, eriti tärkaval kevadel. Minu tiimis saad õnge, kalad pead ise välja püüdma, olenemata aastaajast.