Tööpakkumised

Kodulehtede müüja-projektijuht,

usaldame Sulle tänased parimad digiturunduse lahendused, et nende abil kasvatada meie klientide äri nii Eestis kui välisturgudel.

Sobid sellele ametikohale, kui oled tehniliselt tugev ja homsete digilahenduste usku. Orienteerud hästi erinevates Google ja sotsiaalmeedia kanalites, oskad eesmärgistada kampaaniad. Oled kokku puudutunud WordPress kodulehtedega.

Sinu töö tulemusena

jõuab ettevõtjani lahendus, mis aitab saavutada ärilisi eesmärke. Oled professionaal, kes aitab ettevõtja jaoks keerulise lihtsaks teha, analüüsides kampaaniate tulemusi ja neid arusaadavas vormis edasi anda, pidades kinni kliendile antud lubadustest. Kasvatad meie ettevõtte kliendibaasi tutvustades neile meie ägedaid tooteid innuga.

Ootame Sinult

väga head digiturunduskanalite tundmist, teadmisi sellest, milline on hea koduleht ning võimekust töötada samaaegselt erinevate klientide ja projektidega.  Vene keele oskus on Sinu tugevus, sest usaldame sulle oma venekeelt kõnelevad kliendid. Lisaks saad hakkama suhtlemisega eesti ja inglise keeles.  Koostööoskus ja ettevõtlikkus on hädavajalik!

Sinu kasuks räägib veel

  • julgus ja tahe proovida uudseid lahendusi
  • Google ja Blueprinti sertifikaatide olemasolu
  • teadlikkus digikampaaniatele sobivatest loovlahendustest
  • müügioskus ja tahe seda praktiseerida

Hoolime, toetame ja tunnustame Sind, sest koos suudame rohkem. Usume, et meie kontor Noblessneri sadamalinnakus, vahvad töökaaslased ja uudsed ideed inspireerivad Sind veelgi.

Kandideerimiseks saada palun CV või LinkedIn profiil personal@nobeldigital.ee.