Tööpakkumised

Digiturunduse projektijuht,

tule meile tööle! Nobel Digitalis valmivad sinu terava silma all uudsed ning head digiturunduse lahendused, mis lükkavad meie klientide äridele hoogu juurde nii Eestis kui ka välismaal.

Sobid meie sekka suurepäraselt, kui oled homsete digilahenduste usku. Samuti tead, kuidas Google’s ja sotsiaalmeediakanalites askeldada ning oskad kampaaniad eesmärgistada. Eriti hea oleks, kui järgnev lühendirodu sind ära ei hirmuta: CRO, CTR, CPM, CPC, ROAS, SEO, UX ja AIDA. Nende mõistetega sinapeal olemine kulub ses ametis marjaks ära.

Sinu töö tulemusena

saavutavad ettevõtjad oma ärilisi eesmärke. Sinu jaoks pole probleem lubadustest kinni pidada ning kampaaniaid analüüsida ja tulemusi kliendile lihtsalt ja arusaadavalt edastada.

Ootame Sinult

Koostööoskust ja ettevõtlikkust, väga head digiturunduskanalite tundmist, agentuuris töötamise kogemust ning võimekust töötada samaaegselt erinevate klientide ja projektidega. Töökeelteks on eesti, vene ja inglise keel.

Sinu kasuks räägib veel:

  • tehniline tugevus
  • julgus ja tahe proovida uudseid lahendusi
  • Google ja Blueprinti sertifikaatide olemasolu
  • teadlikkus digikampaaniatele sobivatest loovlahendustest

Hoolime, toetame ja tunnustame Sind, sest koos suudame rohkem. Usume, et meie kontor Noblessneri sadamalinnakus, vahvad töökaaslased ja uudsed ideed inspireerivad Sind veelgi.

Kandideerimiseks saada palun CV või LinkedIn profiil personal@nobeldigital.ee.