Tööpakkumised

Digiturunduse projektijuht,

usaldame Sulle tänased parimad digiturunduse lahendused, et nende abil kasvatada meie klientide äri nii Eestis kui välisturgudel.

Sobid sellele ametikohale, kui oled tehniliselt tugev ja homsete digilahenduste usku. Orienteerud hästi erinevates Google ja sotsiaalmeedia kanalites, oskad eesmärgistada kampaaniad. Teed une pealt vahet ja oskad lihtsalt lahti seletada mõisted nagu CRO, CTR, CPM, CPC, ROAS, SEO, UX, AIDA. 

Sinu töö tulemusena

jõuab ettevõtjani lahendus, mis aitab saavutada ärilisi eesmärke. Oled professionaal, kes aitab ettevõtja jaoks keerulise lihtsaks teha, analüüsides kampaaniate tulemusi ja neid arusaadavas vormis edasi anda, pidades kinni kliendile antud lubadustest.

Ootame Sinult

väga head digiturunduskanalite tundmist, agentuuris töötamise kogemust ning võimekust töötada samaaegselt erinevate klientide ja projektidega. Töökeelteks on eesti, vene ja inglise keel. Koostööoskus ja ettevõtlikkus on hädavajalik!

Sinu kasuks räägib veel:

  • julgus ja tahe proovida uudseid lahendusi
  • Google ja Blueprinti sertifikaatide olemasolu
  • teadlikkus digikampaaniatele sobivatest loovlahendustest

Hoolime, toetame ja tunnustame Sind, sest koos suudame rohkem. Usume, et meie kontor Noblessneri sadamalinnakus, vahvad töökaaslased ja uudsed ideed inspireerivad Sind veelgi.

Kandideerimiseks saada palun CV või LinkedIn profiil personal@nobeldigital.ee.